طراحي وب سايت خبري

طراحي اپليكيشن موبايل نوبت دهي

با پيشرفت روزافزون تكنولوژي، بازار دنياي اينترنت و فضاي مجازي بسيار داغ است. در اين ميان اپليكيشن هاي موبايل سهم زيادي را به خود اختصاص داده اند. استفاده از اين اپليكيشن ها بسيار آسان است و براي تمامي كسب و كارها مي­توان اپليكيشن گوشي هوشمند طراحي كيد. براي مثال طراحي اپليكيشن نوبت دهي بسيار كاربردي است. جهت اطلاع از امكانات كامل اپليكيشن موبايل نوبت دهي شركت نوپرداز از نمونه كار هاي شركت در اين زمينه ديدن فرماييد.

امروزه چون بيشتر مردم از گوشي هاي هوشمند براي امورشان و وبگردي استفاده مي­كنند، قطعا طراحي يك اپليكيشن براي گوشي هاي موبايل به علت سهولت استفاده مي تواند به كسب و كارتان رونق بسياري ببخشد. پس سعي كنيد با پيشرفت تكنولوژي جلو برويد تا هميشه از موفق ترين ها در زمينه كسب و كار خود باشيد.

مزاياي اپليكيشن نوبت دهي

درست است كه طراحي سايت يكي از بخش هايي جدايي ناپذير و حياتي كسب و كارهاي امروز است و بدون آن موفقيت در كسب و كار آنلاين امكان پذير نيست، اما با داشتن يك سايت نبايد از طراحي يك اپليكيشن غافل شويد.

در اين مقاله قصد داريم اهميت طراحي اپليكيشن نوبت دهي را براي شما بيان كنيم. در بسياري از بيمارستان ها، مراكز دولتي و حتي مراكز خصوصي كه مراجعه كنندگان زيادي دارند مسئله نوبت دهي و سختي هاي آن مورد توجه است.

با طراحي وب سايت اختصاصي و سامانه نوبت دهي آنلاين بخشي از اين مشكل رفع شده است اما بيشتر افراد براي گرفتن نوبت به صورت اينترنتي اقدام نمي­كنند. دليل اين امر مي­تواند عدم آگاهي از سامانه نوبت دهي آنلاين در سايت، ندانستن آدرس اينترنتي سايت شما و ... باشد. اينجاست كه اپليكيشن نوبت دهي به كمك شما مي­آيد. با ساخت يك اپليكيشن نوبت دهي آنلاين با طراحي ساده و كاربرپسند به طوريكه همه اقشار بتوانند به راحتي با آن كار كنند، كار مركز شما در نوبت دهي بسيار آسان مي­شود.

علاوه بر سهولت كار خود، مديريت بهتر و جلوگيري از تجمع بيش از حد مراجعه كنندگان، طراحي اپليكيشن نوبت دهي بر ارزش و اعتبار شركت يا مركز مي­افزايد و رضايت مراجعه كنندگان را نيز در پي خواهد داشت.

مهمترين نكات در ساخت و طراحي يك اپليكيشن نوبت دهي

حال كه با اهميت طراحي اپليكيشن نوبت دهي آشنا شديد، مي خواهيم توضيح دهيم در ساخت و طراحي يك اپليكيشن نوبت دهي خوب چه نكاتي بايد مورد توجه قرار گيرند.

  • در مرحله اول سعي كنيد ديد روشني نسبت به كاري كه مي خواهيد انجام دهيد، هدف ها و نيازهايتان از طراحي اپليكيشن نوبت دهي داشته باشيد.
  • سپس بايد نيازهاي كاربرانتان را در نظر بگيريد. توجه كنيد كاربران شما از چه اقشاري هستند و چه انتظاراتي از اپليكيشن شما خواهند داشت.
  • با در نظر گرفتن نكات بالا، ايده اوليه را براي طراحي اپليكيشن خود ترسيم و همه چيز را برنامه ريزي كنيد.
  • از مراحل و زبان هايي كه براي ساخت اپليكيشن مناسب هستند آگاهي كسب كنيد و سپس كار خود را به يك شركت مجرب بسپاريد.
  • براي هر دو پلتفرم اندرويد و ios اپليكيشن خود را طراحي كنيد.
  • قبل از انتشار اپليكيشن نوبت دهي يك نسخه آزمايشي طراحي كرده و تمامي اشكالات و ايرادهاي ممكن را برطرف كنيد.
  • به ظاهر اپليكيشن و سادگي كار با آن بسيار توجه كنيد.

طراحي اپليكيشن موبايل حرفه اي توسط شركت نوپرداز


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۱۳:۰۸ توسط:حسينيان موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :