طراحي وب سايت خبري

طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين

طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين به صورت كاملا حرفه اي و با استفاده از اصول برنامه نويسي و طراحي سايت روز دنيا پياده سازي مي گردد. در صورتي كه قصد پياده سازي يك وب سايت حراجي حرفه اي را داريد هم اكنون با ما تماس بگيريد.

با گسترش اينترنت در كشورمان و افزايش محبوبيت آن نزد مردم شاهد اين موضوع بوديم كه سايت هاي جديدي به وجود آمدند كه خود را حراجي معرفي كردند. يك حراجي آنلاين وب سايتي است كه دايره وسيعي از كالا ها با تخفيفات ويژه در آن قرار دارند. طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين خريد محصولات مورد نياز را براي بسياري از افراد آسان تر كرده است. در حقيقت اين مدل وبسايت ها يك بازار اينترنتي هستند كه سايت eBay يكي از معروف ترين نمونه هاي خارجي است.

ويژگي هاي سايت هاي حراجي آنلاين

از مهم ترين ويژگي هاي سايت هاي حراجي آنلاين اين است كه در آن ها يك يا چند محصول به فروش مي رسند. هر مزايده يك پيشنهادي براي خريد حساب مي شود و برنده هر مزايده بايد هزينه محصولي را كه خريده پرداخت نمايد. در حراجي هاي سنتي متصدي فروش محصولات وجود داشت ولي در حراجي هاي آنلاين اين شخص وجود ندارد و تمام وقايع به صورت آنلاين روي مي دهد.

در حراجي هاي آنلاين از روش هاي مختلفي استفاده مي شود، اما در هر كدام از روش ها فروشندگان براي اينكه بتوانند محصولات خود را به مزايده بگذارند بايد ابتدا در وب سايت ثبت نام نمايند. 

تعريف حراج و مزايده

برخي از متخصصات اعتقاد دارند كه واژه حراج عربي بوده و برخي ديگر بر فارسي بودن آن اعتقاد دارند. حراج در حقيقت به فروش گذاشتن جنسي در ميان همه و فروش آن به كسي كه بيشترين هزينه را بپردازد مي گويند. برخي نيز فروش محصولي با قيمت كمتر را حراج مي گويند.

مزايده در واقع نوعي معامله تعريف مي شود كه شخص فروشنده ابتدا يك قيمت حداقلي براي محصول خود تعيين مي كند و در ادامه خريداران نيز قيمت هاي بالاتر را براي خريد آن كالا ارائه مي دهند و هر كس قيمت بيشتري را پيشنهاد داد، محصول را خريداري مي كند.

طراحي سايت نوپرداز http://nopardazco.com


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۵:۱۶ توسط:حسينيان موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :