طراحي وب سايت خبري

طراحي اپليكيشن موبايل در شهر تهران

امروزه مديران اكثر شركت ها علي الخصوص در شهر تهران، براي توسعه روند كسب و كار خود و ارائه خدمات بهتر به مشتريان شان، رو به طراحي اپليكيشن موبايل مي آورند. لذا طراحي اپليكيشن هاي متعددي هر روز در تهران با موضوع هاي گوناگون انجام مي گيرد. به طور مثال مي توان به نرم افزار هاي بانك هاي سراسر كشور اشاره نمود. صاحب كاران زيادي كه تجربه حضور در بازار هاي اينترنتي را داشته اند، به دنبال حضور در بازار هاي نوين هستند تا بتوانند بازديد كننده بيشتري را در فضاي رقابتي جذب كنند و از ديگر رقبا در تجارت الكترونيك پيشي بگيرند. گوشي هاي هوشمند امروزه همراه هميشگي مردم هستند. در نتيجه با طراحي يك اپليكيشن موبايل مي توان هميشه در طول روز با مشتريان بود. اين يك نكته مهم در تجارت نوين است.

بررسي سايت خبري نوپرداز: https://nopardazco.com/pages/app-design

محبوبيت طراحي اپليكيشن موبايل

امروزه اكثر مردم با استفاده از موبايل و تبلت ها افعال اينترنتي خود را انجام مي دهند به گونه اي كه استفاده از اين ابزار ها بسيار بيشتر از لبتاب و كامپيوتر است. لذا اپليكيشن هاي موبايل امروزه محبوبيت زيادي در بين مردم دارند. اين مي تواند يك فرصت براي شركت هاي مختلف باشد كه با طراحي يك اپليكيشن موبايل براي شركت خود، از اين محبوبيت كمال استفاده را ببرند و به مشتريان خود خدمات سريع و با كيفيتي را ارائه دهيد.

سايت يا اپليكيشن؟

اپليكيشن  

امروزه ديگر داشتن سايت تنها كفايت نمي كند به دليل اينكه تحقيقات نشان مي دهد 80 درصد مردم در بستر نرم افزار ها كارهاي اينترنتي خود را انجام مي دهند. به علاوه، پيدا كردن اپليكيشن بسيار ساده تر از پيدا كردن سايت در بين هزاران صفحه در وب است. همچنين نرم افزار هاي موبايل اختصاصي طراحي شده داراي كيفيت بسيار بالاتري نسبت به موبايل سايت ها بوده و تجربه كاربري بهتري را براي استفاده كنندگان نهايي به ارمغان مي آورد.

اصطلاح اپليكيشن

همان طور كه مي دانيد امروزه هر روز بر تعداد كاربران دستگاه هاي هوشمند، از جمله تلفن هاي همراه هوشمند و تبلت ها، افزوده مي شود. لذا هر روز افراد بيشتري با اصطلاح اپليكيشن موبايل رو به رو خواهند شد. اصطلاح "اپ" همان اپليكيشن ها هستند كه به صورت end user  طراحي شده اند. همه نرم افزار هاي پر طرفدار همانند ورد ، گوگل كروم و فاير فاكس و كليه بازي هاي رايانه اي جزء اپليكيشن ها به حساب مي آيند.

طراحي اپليكيشن هاي شبكه هاي اجتماعي

 يكي از مهم ترين و بزرگترين سازمان ها در حوزه ي طراحي اپليكيشن موبايل، شبكه هاي اجتماعي مي باشند چرا كه اهميت طراحي  اپليكيشن را به خوبي مي دانند و كاربران بسياري را جذب نموده اند . به عنوان نمونه يك شبكه اجتماعي به نام اينستاگرام، تمامي خدمات خود را از طريق نرم افزار يا اپليكيشن در اختيار كاربران خود قرار مي دهد .

مزاياي طراحي اپليكيشن موبايل

ارتباط دو سويه و قوي با مشتري، از رقبا بهتر ديده شدن و پيشي گرفتن از آنها، ارائه خدمات از راه هاي جديد و آسان براي مشتري، حضور هميشگي در فضاي خصوصي مشتريان، كيفيت كاربري بي همتا نسب به موبايل سايت ها براي مشتريان، ارتقا راه هاي ارتباطي با مشتريان گوشه اي از مزايا و امكانات مختلف اپليكيشن هاي موبايل هستند.

اگر شما كسي هستيد كه به دنبال طراحي يك اپليكيشن براي سايت يا هر كاري كه داريد هستيد، و با دانش برنامه نويسي آشنا نيستيد، مي توانيد از اين سايت ها و برنا مه ها براي ساخت اپليكيشن خود اقدام كنيد :

Infinite Monkeys ، Buzztouch ، Appsbar ، Runrev Livecode ، Telerik Icenium و AppMakr  سرويس هايي هستند كه به آساني مي توانيد "اپ" خود را با آن ها بسازيد.

انواع اپليكيشن موبايل

اپليكيشن هاي موبايل، شباهت زيادي به نرم افزار هاي كامپيوتري دارند و از زبان هاي برنامه نويسي و فريم ورك هاي مختلفي در طراحي آن ها استفاده شده است.

 انواع اپليكيشن 

اپليكيشن ها به طور كلي به انواع زير تقسيم مي شوند :

1- اپليكيشن هاي محلي 2- اپليكيشن هاي HTML5 - اپليكيشن هاي تركيبي ( تركيبي از دو نوع قبلي هستند ).

براي اينكه تشخيص دهيد چه نوع اپليكيشني براي شما مناسب است ابتدا هدف كلي خود را مشخص كنيد. آيا مي خواهيد يك بازي درست كنيد يا برنامه آموزشي يا يك ابزار؟ بعد از مشخص شدن هدفتان حالا مي توانيد بهترين نوع اپليكيشن را براي خودتان انتخاب كنيد.

سوالاتي كه قبل از طراحي اپليكيشن بايد به آنها پاسخ دهيد

سوالات اپليكيشن 

براي يك طراحي اپليكيشن موفق، ابتدا بايد براي يك سري از سوالات، پاسخ مناسب داشته باشيد.

سوال اول ) تعريف موفقيت:

اول از همه شما بايد يك تعريف از موفقيت خودتان در زمينه طراحي اپ داشته باشيد. آيا موفقيت شما در حداكثر تعداد كاربران تعريف مي شود يا ميزان پرداخت پول؟ بايد يك تعريف واقع گرايانه از هدف تان از طراحي اپ داشته باشيد.

سوال دوم ) بودجه شما چقدر است؟

هزينه طراحي اپليكيشن متفاوت است و بستگي به نوع و كارايي آن ها دارد. قبل از طراحي اپ، يك بررسي دقيق از بودجه اي كه مي خواهيد هزينه ساخت اپليكيشن كنيد داشته باشيد.

سوال سوم ) برنامه شما در چه پلت فرم هايي بايد طراحي شود؟

قبل از طراحي اپ، بايد به اين سوال پاسخ دهيد كه بازار هدف شما چگونه است؟ پاسخ اين سوال تأثير زيادي در تعيين نوع پلت فرم برنامه شما خواهد داشت. انتخاب پلت فرم مناسب، فرصت و موقعيت هاي بيشتري را براي شما فراهم مي كند.

سوال چهارم ) ويژگي هاي اپليكيشن شما چگونه است؟

اگر دوست داريد كه يك اپليكيشن منحصر به فرد داشته باشيد كه كاربران زيادي را جذب كند، بايد ويژگي هاي اپليكيشن شما بسيار خلاقانه و منحصر به فرد باشد تا كاربران تشويق به استفاده از آن شوند و همچنين بايد واسط كاربري آن هم خوب باشد. 

سوال پنجم ) بعد از انتشار آن چه كاري خواهيد كرد؟

در واقع سوال آخري كه بايد به آن پاسخ دهيد، اين است كه برنامه شما براي بازار يابي و تبليغات اپليكيشن تان چيست؟ بايد حتماً برنامه ريزي مناسبي براي بازاريابي و تبليغ اپليكيشن هاي خود داشته باشيد.

منبع: طراحي اپليكيشن موبايل در شهر تهران 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۱:۵۴ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين

طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين به صورت كاملا حرفه اي و با استفاده از اصول برنامه نويسي و طراحي سايت روز دنيا پياده سازي مي گردد. در صورتي كه قصد پياده سازي يك وب سايت حراجي حرفه اي را داريد هم اكنون با ما تماس بگيريد.

با گسترش اينترنت در كشورمان و افزايش محبوبيت آن نزد مردم شاهد اين موضوع بوديم كه سايت هاي جديدي به وجود آمدند كه خود را حراجي معرفي كردند. يك حراجي آنلاين وب سايتي است كه دايره وسيعي از كالا ها با تخفيفات ويژه در آن قرار دارند. طراحي سايت حراجي و مزايده آنلاين خريد محصولات مورد نياز را براي بسياري از افراد آسان تر كرده است. در حقيقت اين مدل وبسايت ها يك بازار اينترنتي هستند كه سايت eBay يكي از معروف ترين نمونه هاي خارجي است.

ويژگي هاي سايت هاي حراجي آنلاين

از مهم ترين ويژگي هاي سايت هاي حراجي آنلاين اين است كه در آن ها يك يا چند محصول به فروش مي رسند. هر مزايده يك پيشنهادي براي خريد حساب مي شود و برنده هر مزايده بايد هزينه محصولي را كه خريده پرداخت نمايد. در حراجي هاي سنتي متصدي فروش محصولات وجود داشت ولي در حراجي هاي آنلاين اين شخص وجود ندارد و تمام وقايع به صورت آنلاين روي مي دهد.

در حراجي هاي آنلاين از روش هاي مختلفي استفاده مي شود، اما در هر كدام از روش ها فروشندگان براي اينكه بتوانند محصولات خود را به مزايده بگذارند بايد ابتدا در وب سايت ثبت نام نمايند. 

تعريف حراج و مزايده

برخي از متخصصات اعتقاد دارند كه واژه حراج عربي بوده و برخي ديگر بر فارسي بودن آن اعتقاد دارند. حراج در حقيقت به فروش گذاشتن جنسي در ميان همه و فروش آن به كسي كه بيشترين هزينه را بپردازد مي گويند. برخي نيز فروش محصولي با قيمت كمتر را حراج مي گويند.

مزايده در واقع نوعي معامله تعريف مي شود كه شخص فروشنده ابتدا يك قيمت حداقلي براي محصول خود تعيين مي كند و در ادامه خريداران نيز قيمت هاي بالاتر را براي خريد آن كالا ارائه مي دهند و هر كس قيمت بيشتري را پيشنهاد داد، محصول را خريداري مي كند.

طراحي سايت نوپرداز http://nopardazco.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۵:۱۶ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي اپليكيشن فروشگاهي اندرويد و IOS

امروزه شاهد اين هستيم كه روز به روز آمار استفاده از دستگاه هاي موبايل افزايش پيدا مي كند. از طرفي شركت هاي طراحي اپليكيشن موبايل نيز بايد تكنولوژي هاي خود را متناسب با نياز كاربران توسعه دهند. استفاده از اپليكيشن هاي موبايلي علاوه بر آسان تر شدن دسترسي به محتوا سبب برند سازي براي كسب و كار شما نيز خواهد شد. به همين جهت به شما در راستاي دستيابي به اهداف خود كمك شاياني مي نمايد. جهت سفارش مي توانيد با ما در تماس باشيد. در ادامه به ساير نكاتطراحي اپليكيشن فروشگاهي اندرويد و ios توجه نماييد.

طراحي اپليكيشن موبايل ios

همواره اپليكيشن ios ما را به ياد استيو جابز كه پايه گذار آن بود مي اندازد. زماني كه اولين بار اپليكيشن ios روانه بازار شد خيلي از افراد امكانات ارائه شده توسط آن را باور نداشتند و گمان داشتند كه اين طرح با شكست مواجه مي گردد. از اين رو ما نيز بايد مانند استيو جابز عمل كنيم و از خلاقيت در طراحي اپليكيشن ios مورد نظر مشتريان استفاده نماييم. 

طراحي اپليكيشن ios

همانطور كه شاهد هستيم امروزه فناوري و تكنولوژي با سرعت بسيار بالايي در حال متحول شدن است و امكانات سخت افزاري و نرم افزاري دستگاه هاي مختلف در حال رشد و تغيير هستند. از اين رو طراحي اپليكيشن هاي موبايل نيز بايستي متناسب با فناوري روز دنيا و بر اساس تعامل مناسب با دستگاه هاي مختلف انجام گيرد.

طراحي اپليكيشن موبايل اندرويد

اپليكيشن هاي اندرويدي جايگاه خاصي نزد مردم دنيا به ويژه مردم كشور ما دارند. به طوري كه طبق آمار به دست آماده اين پلتفرم توسط بيشتر افراد جامعه مورد استفاده قرار گرفته است. در طراحي اپليكيشن موبايل اندرويد بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اپليكيشن مورد نظر از رابط كاربري خوبي برخوردار باشد و علاوه بر سرعت مناسب از محتوا جذاب و كاربردي برخوردار باشد.

اپليكيشن اندرويد

امروزه اغلب مردم نياز به استفاده از انواع مختلف اپليكيشن هاي موبايلي دارند و اين وظيفه شركت هاي طراحي اپليكيشن موبايل است تا بهترين نتيجه را براي كاربران خود به ارمغان بياورند.

طراحي اپليكيشن فروشگاهي

امروزه بسياري از فروشگاه هاي اينترنتي علاوه بر استفاده از يك سايت به سراغ طراحي اپليكيشن هاي موبايل نيز رفته اند. اين به آن دليل است كه با مشاهده شدن موفقيت برخي رقبا در اين زمينه، ساير رقيبان نيز به اين سمت سوق پيدا كرده اند. اما براي اينكه شما بتوانيد با آن ها رقابت داشته باشيد بايستي اپليكيشن طراحي شده داراي امكاناتي باشد كه توانايي رقابت با آن ها را داشته باشيد. ايجاد تفاوت، استفاده از محيط كاربري عالي و كم بودن حجم اپليكيشن موبايل از جمله اين موارد با اهميت است.

طراحي اپليكيشن فروشگاهي

طراحي پنل مناسب براي فروشندگان سبب صرفه جويي در زمان و هزينه آن ها مي شود و از طريق آن به راحتي مي توانند پيگيري هاي لازم و گزارش گيري هاي مختلف را انجام دهند. از اين رو استفاده از يك پنل مناسب از ملزومات اپليكيشن هاي فروشگاهي است كه امكان اعمال تغييرات لازم را به راحتي در اختيار فروشنده قرار خواهد داد. همچنين امنيت در پرداخت ها و تراكنش هاي ديگر عاملي است كه بايد به آن توجه داشت و نكات امنيتي لازم را در نظر گرفت.

شما مي توانيد جهت سفارش طراحي اپليكيشن فروشگاهي با بخش پشتيباني شركت تماس حاصل فرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۱:۴۵ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي وب سايت شركت ساختماني حرفه اي

دليل طراحي سايت شركت ساختماني چيست؟ طراحي اين مدل سايت ها چه كمكي به كسب و كار هاي ساختماني خواهد كرد و چه خدماتي را به آن ها ارائه مي نمايد؟ در پاسخ بايد گفت كه امروزه بزرگ ترين شركت ها از يك وب سايت اختصاصي و حرفه اي بهره مند هستند و شايد مي توان يكي از دلايل تمايز آن ها نسبت به ساير رقبا را همين مورد عنوان كرد.

به همين جهت اغلب مديران به دنبال يافتن شركت طراحي سايت حرفه اي هستند تا خدماتي با كيفيت و در خور شان و مقام شركت آن ها را ارائه دهد. از آن جايي كه وب سايت شركت ساختماني شما نشان دهنده هويت اينترنتي شركت شما خواهد بود پس قطعا نگراني ها درباره طراحي هر چه بهتر سايت بالاتر مي رود.

طراحي وب سايت

تمام تلاش ما در نوپرداز بر اين است كه رضايت مشتريان به صورت كامل حصول گردد و بهترين نتيجه براي شما ايجاد گردد. در ادامه به معرفي امكانات و ويژگي هاي وب سايت هاي ساختماني خواهيم پرداخت.

امكانات طراحي وب سايت ساختماني

 • ايجاد صفحه معرفي و سابقه كاري شركت
 • امكان ايجاد بخش خدمات و محصولات شركت
 • ايجاد صفحه تماس با ما و پنل مشتريان
 • امكان ثبت سفارش آنلاين
 • امكان راه اندازي بخش وبلاگ و خبرنامه
 • ايجاد گالري تصاوير شركت
 • نمايش حرفه اي نمونه كار هاي شركت
 • ايجاد باشگاه مشتريان 
 • ايجاد سيستم ارتباط با مشتريان

طراحي سايت ساختماني ريسپانسيو

امروزه يكي از مهم ترين نگراني هاي شركت ها امكان نمايش وب سايت آن ها به صورت ريسپانسيو در تمامي دستگاه هاي مختلف از جمله تلفن هاي همراه و تبلت ها مي باشد. اين خواسته و نگراني به حق است زيرا روز به روز به شمار افرادي كه از تلفن هاي همراه خود براي بررسي وب سايت ها استفاده مي كنند افزوده مي شود.

از اين رو قالب هاي طراحي شده توسط شركت طراحي سايت نوپرداز به صورت كاملا اختصاصي و ريسپانسيو مي باشد. طرح گرافيكي پس از تاييد مشتري پياده سازي خواهد شد تا تمام موارد مطابق خواست مشتري اجرا گردد. شما مشتريان گرامي مي توانيد جهت دريافت مشاوره يا سفارش طراحي با ما تماس حاصل فرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۰:۵۸ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي وب سايت بيمارستان و مراكز درماني

با پيشرفت روز افزون اينترنت و دنياي مجازي، و نقش موثر آن در زندگي انسان ها تقريبا همه مراكز خدماتي براي سهولت در ارائه خدمات، از طراحي وب سايت استفاده مي كنند. در اين ميان بيمارستان ها و درمانگاه ها نيز از عمده مراكزي هستند كه طراحي سايت نقش به سزايي در مديريت آن ها دارد.

اهميت طراحي وب سايت براي بيمارستان ها و مراكز درماني

بيمارستان ها به علت خدمات گوناگوني كه ارائه مي دهند؛ با حجم زيادي از كارها رو به رو هستند. همچنين به علت مراجعه زياد و مرتبط بودن كارشان با زندگي انسان، بايد بتوانند تمامي بخش ها، كاركنان، بيماران و ... را مديريت كنند و با سرعت بالايي به نياز همه بيماران پاسخ گو باشند.

با توجه به مطالب گفته شده، اهميت داشتن يك وب سايت براي ساماندهي مديريت بيمارستان، ارتباط با مراجعه كنندگان و همچنين ارتباط بخش هاي مختلف با يكديگر واضح است.

ويژگي هاي وب سايت هاي بيمارستان و درمانگاه ها

طراحي وب سايت بيمارستان بايد ساده و در عين حال زيبا باشد، به طوري كه كاربران به راحتي بتوانند با آن كار كنند و به بخش هاي مختلف مورد نظرشان دست پيدا كنند. امكانات مختلفي وجود دارد كه يك وب سايت خوب بيمارستاني بايد دارا باشد. مواردي كه در زير بيان شده از مهمترين امكاناتي است كه تمامي وب سايت هاي بيمارستان ها و درمانگاه ها بايد دارا باشند:

 • سامانه نوبت دهي آنلاين
 • ثبت پرونده پزشكي بيماران
 • راهنماي مراجعين
 • پنل هاي كاربري مختلف براي مديران، كارمندان، پزشكان و بيماران
 • اخبار و اطلاعيه ها
 • معرفي انواع خدمات
 • ليست زمان بندي حضور پزشكان
 • ارتباط با مديران
 • پيشنهادها و انتقادات
 • ليست بيمه هاي طرف قرار داد
 • ارائه جواب آزمايشات به صورت آنلاين

اهميت سئو و بهينه سازي در وب سايت هاي بيمارستاني

پس از ساخت يك وب سايت خوب با طراحي مناسب براي بيمارستان ها به صورت رسپانسيو، سئو و بهينه سازي سايت از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. با كسب يك رتبه خوب و قرار گيري در صفحات اول گوگل مي توان خدمات بهتري به مراجعه كنندگان ارائه داد. پس نبايد مسئله ي سئو و بهينه سازي وب سايت را دست كم گرفت. براي اينكار يكي از بهترين راه ها ساخت قسمت وبلاگ براي وب سايت و قرار دادن مقالات و مطالب پزشكي براي مطالعه مراجعه كنندگان و راهنمايي آنان است. به خصوص كه منابع اشتباه بسياري در وب سايت هاي مختلف درباره ي بيماري ها و راه هاي درمان آن ها منتشر مي شود، اين كار خدمت بزرگي به افراد بيمار براي اقدام سريع و درست در مواجهه با علائم بيماري هاست.


برچسب: طراحي وب سايت بيمارستان و مراكز درماني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۵:۰۵ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي فروشگاه اختصاصي با فروشگاه ساز

طراحي فروشگاه اينترنتي اختصاصي تاثير بسيار زيادي در افزايش ميزان فروش دارد. زيرا امروزه با توجه به سبك زندگي شهري، ترافيك، آلودگي هوا غيره، مردم كمتر علاقه مند هستند براي خريد خارج از خانه وقت بگذرانند و به دنبال كالاي مورد نظر خود بگردند. امروزه مردم ترجيح مي دهند در خانه و يا اداره خود، با آرامش در هوايي مناسب بنشينند و به بررسي و انتخاب كالاي مورد نظرشان بپردازند. پس فروشگاه ها براي موفقيت و افزايش مشتريان خود، بايد يك فروشگاه اينترنتي نيز داشته باشند.

چرا طراحي فروشگاه به صورت اختصاصي؟

حالا كه اهميت طراحي فروشگاه اينترنتي براي فروش بيشتر مشخص شد؛ اين سوال پيش مي آيد كه چگونه يك فروشگاه مناسب طراحي كنيم؟ چرا طراحي فروشگاه اختصاصي بهتر است؟ امروزه براي ساخت فروشگاه ها انواع فروشگاه ساز هاي حرفه اي وجود دارند. با اين فروشگاه ساز ها به راحتي مي توانيد سايت فروشگاه اينترنتي خود را بسازيد. به علاوه فروشگاه سازها هزينه هاي طراحي سايت فروشگاهي را پايين مي آورند و امكانات فراواني نيز دارند. با اين حال چرا به طراحي سايت به صورت اختصاصي تاكيد مي شود؟ اگر كسب و كار بزرگي داريد. اگر سئو سايت و قرار گرفتن در صفحات اول گوگل برايتان اهميت دارد. اگر مي خواهيد فروشگاه اينترنتي مطابق با سليقه خودتان و با امكانات ويژه داشته باشيد. اگر مي خواهيد قالب سايتتان تنها مختص خودتان باشد و آن را نمادي از يك برند كنيد؛ نياز به طراحي فروشگاه به صورت اختصاصي خواهيد داشت.

نكات مهم سئو فروشگاه هاي اينترنتي

مهمترين نكته كه بايد در طراحي سايت فروشگاهي مد نظر داشته باشيد؛ رسپانسيو بودن سايت شما مي باشد. اين نكته در سئو سايت شما نيز تاثير بسياري خواهد داشت. زيرا بيشتر كاربران اينترنت و فروشگاه هاي اينترنتي از طريق گوشي هاي هوشمند و تبلت هاي خود به جستجو در فضاي اينترنت مي پردازند.

بعد از طراحي يك سايت فروشگاهي زيبا، ساده و كارآمد نوبت به سئو و بهينه سازي سايت شما مي رسد. اگر سايت فروشگاهي شما به صورت اختصاصي طراحي شده باشد، كار شما بسيار راحت تر است. زيرا كدهاي سايت نيز براي سئو بهينه سازي شده اند. در مرحله بعد بايد به توليد محتواي مفيد و كاربردي براي سايت توجه باشيد. براي يك سايت فروشگاهي، توضيح محصولات، ويژگي ها، كاربرد ها و مقايسه كالاها و تمام چيزهايي كه مي توانند كاربران را در خريد راهنمايي كنند مي تواند مفيد واقع شود.

سعي كنيد از تصاوير محصولات از تمام زوايا در سايت استفاده كنيد. اگر تصاوير را خودتان تهيه كنيد و لوگوي فروشگاهتان را نيز در تصاوير درج كنيد، باعث اعتبار بيشتر سايت و تصاوير مي شود. علاوه بر تصاوير بارگذاري ويدئوهاي مفيد و كاربردي در زمينه محصولاتي كه ارائه مي كنيد مي تواند مفيد واقع شود.

نكات زيادي براي سئو و بهينه سازي سايت وجود دارد، كه ما به چند نكته مهم اشاره كرديم. اما سئو و بهينه سازي سايت يك علم است و هر روز تغيير مي كند، زيرا الگوريتم هاي گوگل هميشه در حال به روز رساني مي باشند. پس بهتر است براي موفقيت فروشگاه خود و قرارگيري در صفحات اول گوگل از يك متخصص سئو كمك بگيريد.


برچسب: طراحي فروشگاه اختصاصي با فروشگاه ساز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۴:۱۵ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي سايت استان البرز

طراحي سايت البرز به صورت كاملا حرفه اي.

در جلسه هيئت دولت در تاريخ 12 بهمن 1388 لايحه تاسيس استان البرز تصويب و به مجلس شوراي اسلامي فرستاده شد. با تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در تاريخ 7 تير 1389 اين استان به طور رسمي شكل گرفت. در اين طرح شهرستان كرج به عنوان مركز استان در نظر گرفته شده است. اين شهرستان در 20 كيلو متري غرب تهران است و در حوزه استحفاظي استان تهران قرار گرفته بود كه با جمعيتي بالغ بر 1,614,626 نفر چهارمين شهر پر جمعيت ايران پس از شهر هاي تهران، مشهد و اصفهان محسوب مي گردد. همچنين استان البرز سي و يكمين استان ايران مي باشد.

وضعيت اقتصادي استان البرز

استان البرز در بخش كشاورزي به دليل داشتن شرايط اقليمي ممتاز، خاك حاصلخيز، خاكدار بودن بيش از ۷۰ درصد از اراضي، كيفيت مناسب و مطلوب آب هاي سطحي و زيرزميني، وجود شرايط كشت دوم و سوم در برخي نقاط، وجود نهالستان براي عرضه به كل كشور و به ويژه امكان تصفيه و بازيافت فاضلاب در بخش كشاورزي داراي موقعيتي استثنايي است و يكي از استان هاي مهم كشور در بخش توليد محصولات كشاورزي محسوب مي شود. اين استان در زمينه گردشگري نيز داراي وضعيت مناسبي بوده و از جمله مناطق گردشگري مهم اين استان مي توان به جاده چالوس، سد امير كبير و پيست ديزين اشاره داشت.

اهميت طراحي سايت استان البرز

استان البرز به سبب دارا بودن مناطق گردشگري مختلف همواره ميزبان بسياري از مسافران و گردشگران از سراسر نقاط كشور مي باشد. به همين سبب طراحي سايت براي هتل ها و مراكز گردشگري يكي از با اهميت ترين مشاغل اين استان محسوب مي گردد. وب سايت هاي هتل داري مي توانند با ارائه خدمات مختلفي مانند معرفي هتل و رزرو اتاق ها به صورت آنلاين گردشگران زيادي را به سمت خود جذب كنند. همچنين ايجاد تور هاي گردشگري مختلف نيز از ديگر خدمات طراحي وب سايت در استان البرز مي باشد. با توجه به پيشرفت بسيار سريع خدمات اينترنتي در كشور به نظر مي رسد طراحي وبسايتيكي از ملزومات براي هر كسب و كاري باشد.

شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره بردن از كادري مجرب و حرفه اي آماده  ارائه خدمات ويژه و تخصصي در زمينه هاي طراحي وب سايت ، طراحي فروشگاه هاي اينترنتي، طراحي اپليكيشن هاي موبايلي و سئو و بهينه سازي وب سايت توسط موتور هاي جستجو آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز در استان البرز مي باشد.

طراحي سايت البرز


برچسب: طراحي سايت استان البرز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۳:۰۰ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي وبسايت تبليغاتي

وب سايت هاي تبليغاتي امروزه يكي از رايج ترين انواع وب سايت ها در جهان و هم چنين در بين سايت هاي فارسي زبان هستند. يكي از سايت هاي فارسي به نام ايستگاه، اولين سايت تبليغاتي فارسي بود كه امروزه جز پربيننده ترين وب سايت هاي تبليغاتي فارسي است. البته وب سايت هاي زيادي شبيه سايت ايستگاه وجود دارند كه اكثر آن ها از روي سايت ايستگاه كپي برداري شده اند و به همين خاطر از نظر ظاهري شبيه به هم هستند و هيچكدام از آن ها كه تعدادشان هم بالاي 2000 وب سايت است، به اندازه ي سايت ايستگاه رونق ندارند.

لذا اگر خواسته باشيم كه يك سايت تبليغاتي پر رونق داشته باشيم، بايد از روش ها و ابزار هاي نوين در طراحي وب سايتتبليغاتي خودمان استفاده كنيم تا وب سايتمان هم براي آگهي دهنده جذاب به نظر آيد و هم براي بيننده. نمونه هاي ديگر از سايت هاي تبليغاتي پر رونق، سايت هاي ديوار و شيپور  مي باشند كه در سال هاي اخير، به دليل سهولت در استفاده و گرافيك ساده در سايتشان، در وب سايت هاي تبليغاتي تحولات زيادي ايجاد كرده اند.

سايت هاي تبليغاتي موفق

براي اين كه شما يك سايت تبليغاتي موفق داشته باشيد، بايد بيننده ي زيادي داشته باشيد. هر چه سايت شما بيننده بيشتري داشته باشد، مطمئنا سفارشات آگهي بيشتري نصيب شما خواهد شد چرا كه كساني كه آگهي دهنده هستند، هميشه به دنبال سايت هايي هستند كه بازديد كننده آن ها زياد باشد. در برخي از سايت هاي تبليغاتي آنقدر تعداد بيننده پايين است كه حتي بعضي از افراد آگهي رايگان هم در سايت آن ها قرار نمي دهند. زيرا مي دانند كه گذاشتن در سايت بدون بيننده، نتيجه اي به همراه نخواهد داشت. اما در نقطه مقابل آن ها سايت هاي پر بازديد هستند كه افراد حتي با پرداخت هزينه، متقاضي ثبت آگهي بر روي آن سايت ها هستند. سايت ديوار نمونه يك سايت موفق است كه با گذاشتن آگهي، بيننده هاي بسيار زيادي از آگهي بازديد خواهند كرد.

نكته ديگر در سايت تبليغاتي موفق، رتبه سايت در گوگل است. هر گاه سايت شما داراي رتبه خوبي باشد، مسلما بينندگاني كه در گوگل آگهي را سرچ مي كنند، اول به سراغ سايت شما مي آيند. اين نكته هم چنين براي آگهي دهندگان مهم است. چرا كه وقتي آگهي دهندگان رتبه شما را در گوگل مي بينند، ترغيب مي شوند كه به وب سايت شما آگهي بدهند.

يك نكته در طراحي وبسايت تبليغاتي

تا اين جا به اين نتيجه رسيديم كه هر چه وبسايت شما بيننده بيشتري داشته باشد مسلما آگهي هاي بيشتري هم نصيب شما خواهد شد. نكته اي كه بايد در اين جا رعايت كنيد اين است كه وب سايت شما بايد براي موتور هاي جستجو بهينه سازي شده باشد و اصول سئو در آن رعايت شده باشد تا رتبه شما در گوگل بالا رود و بيننده بيشتري به سمت سايت شما هدايت شود.  

موفقيت در طراحي وب سايت تبليغاتي

در صورتي در طراحي وب سايت تبليغاتي موفق خواهيد شد كه از ابزار هاي جديد و مناسب استفاده كنيد. اين را به خاطر داشته باشيد كه اگر وب سايت تبليغاتي يا نيازمندي شما محتواي جديدي نداشته باشد و حرف جديدي براي گفتن نداشته باشد، در كسب و كارتان روند رو به رشدي نخواهيد داشت و نبايد انتظار درآمد زايي كافي و بازدهي مناسب را داشته باشيد.

داشتن دانش بازاريابي اينترنتي، سوي ديگر ماجرا است. داشتن تنها ابزار خوب در سايت هاي تبليغاتي براي موفقيت در يك بازار اينترنتي كافي نمي باشد و شما بايد همانند هر كسب و كار ديگري، تلاش كنيد و پشتكار داشته باشيد و هر لحظه خود را با علم و دانش مرتبط با بازاريابي اينترنتي، آشنا سازيد.

اين ها راه هايي هستند كه شما را در طراحي وب سايت تبليغاتي و ادامه كارتان، موفق خواهد كرد.

طراحي سايت تبليغاتي

ويژگي هاي سايت تبليغاتي خوب

برخي از ويژگي هاي يك سايت تبليغاتي خوب، عبارتند از:

 • سايت هاي تبليغاتي بايد امنيت بالايي داشته باشند.
 • سرعت لود شدن صفحات و تصاوير بايد مناسب و قابل قبول باشد.
 • گرافيك و ظاهر سايت از اهميت بالايي برخوردار است كه بايد خلاقانه و منحصر به فرد باشد.
 • آگهي ها بايد در نتايج بالاي گوگل قرار بگيرد.

اين نكته را هميشه به خاطر داشته باشيد كه بحث سئو در سايت هاي آگهي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و ضامن موفقيت وب سايت تبليغاتي مي باشد. آگهي دهنده در صورتي از سفارش آگهي خود رضايت خواهد داشت كه مشتري براي خريد به ديدن آگهي او آمده باشد و اين هدف ميسر نخواهد شد مگر اين كه مشتريان واقعي از طريق موتورهاي جستجو به سمت سايت شما و آگهي ها هدايت شوند. كه اين هم بستگي به بحث سئو و رتبه شما در گوگل خواهد داشت.

امكانات سايت هاي تبليغاتي

در اين جا برخي از امكاناتي را كه سايت هاي تبليغاتي بايد داشته باشند را بيان مي كنيم.

 • در سايت هاي تبليغاتي، نيازمندي ها و اگهي ها در گروه هاي مختلف بايد تعريف شده باشد.
 • در اين گروه ها نيز بايد دسته هاي فرعي هم وجود داشته باشد.
 • اعضاي سايت بايد در سايت هاي تبليغاتي قابل مشاهده باشند تا امكان ارسال آگهي وجود داشته باشد.
 • در اين سايت ها بايد نتايج آگهي هاي رسيده، تأييد شده يا رد شده توسط ايميل به آگهي دهنده ارسال شود.
 • در سايت هاي تبليغاتي بايد قابليت افزودن كلمات كليدي و ايجاد ارتباط بين دسته هاي نيازمندي و آگهي ها وجود داشته باشد.
 • روش هاي پرداخت بايد در سايت تعريف شده باشد.
 • امكان افزايش موجودي، مشاهده تراكنش هاي پرداختي و امكان تأييد يا رد پرداخت در سايت براي مشتريان وجود داشته باشد.
 • براي مشتريان خاص در سايت، بايد امكان افزودن يا كاهش اعتبار مشتري وجود داشته باشد.
 • قابليت اضافه كردن اطلاع رساني ها و ورود به قسمت اخبار سايت براي مشتريان وجود داشته باشد.
 • امكان ايجاد پكيج تعرفه تبليغات براي تبليغات مختلف بايد بدون محدوديت وجود داشته باشد.
 • سايت هاي تبليغاتي بايد امكان بروز رساني خودكار را داشته باشند.
 • قابليت مديريت منوهاي سايت و ترتيب گذاري اطلاعات و صفحات در سايت هاي تبليغاتي بايد وجود داشته باشد.
 • سيستم مديريت تبليغات بنر هم نيز آخرين قابليت سايت هاي تبليغاتي است كه بايد داشته باشند.

طراحي وب سايت

 منبع: طراحي سايت نوپرداز

 

برچسب: طراحي وبسايت تبليغاتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۸:۳۵ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي سايت در شهر اراك

اراك از جمله بزرگ ترين شهر هاي مركزي ايران به شمار مي آيد. اراك جزء شهر هاي صنعتي مهم ايران محسوب مي شود و يكي از قطب هاي صنعتي كشور است. از نظر گردشگري نيز بناهاي تاريخي بسياري در اين استان واقع شده است. بيشتر مردم اراك مسلمان و شيعه مي باشند. در اين شهر مراكز خريد زيادي وجود دارند و كسب و كار هاي اينترنتي نيز فعاليت هاي گسترده اي را آغاز كرده اند. از اين رو طراحي سايت در اراك يكي از شغل هاي پر رونق محسوب مي شود.

طراحي سايت در استان مركزي

امروزه المان هاي برندسازي وب سايت ها يكي از روش هاي مورد توجه شركت ها و موسسات مجرب قرار گرفته است و استان هاي ديگر در تلاش هستند كه در اين حوزه به رقابت بپردازند. شركت طراحي سايت نوپرداز در تلاش است كه در استان اراك بتواند كار فوق العاده اي را براي كاربران عزيز ارائه بدهد. آيا تاكنون در رابطه با بازار فروش بزرگ و حرفه اي طراحي سايت فكري داشته ايد؟ امروزه شما بايد در تلاش باشيد كه بتوانيد در عرصه مهم و تكنولوژي روز افزون عقب نمانيد. ما مي توانيم از فضاي مجازي كمك بگريم كه به دستاورد هاي مهم دست پيدا كنيم.

شركت طراحي سايت نوپرداز در استان مركزي توانسته است كه با كمك همكاران مجرب و حرفه اي و از همه مهم تر جوان به شهروندان تكنولوژي روز دنيا را ارائه بدهند. طي سال هاي اخير اين شركت توانسته افراد خوبي را به سوي حرفه طراحي سايت هدايت كند. يكي از روش هاي مورد قبول شركت نوپرداز پشتيباني از كارهاي خود مي باشد كه از جمله آن ها پشتيباني تلفني، تيكت و ايميل هست كه قيمت اوليه مناسب را براي ايده هاي مورد نظر كاربران گرامي ارائه بدهد.

چگونه يك وب سايت عالي و يكتا ايجاد كنيم؟

براي شروع به اين كار مي توانيم از شركت طراحي سايت نوپرداز بهره ببريم. براي اينكه از طراحي وبسايت خود به صورت حرفه اي اطمينان حاصل نماييد، ما مي توانيم تضمين كنيم كه به صورتي كار مي كنيم  كه براي سابقه تيم خود هر روز بهتر از قبل عمل كنيم. با اطمينان شما و كار حرفه اي، ما مي توانيم در شهر اراك طراحي سايت را به بهترين شكل ممكن براي شما پياده سازي نماييم.

با توجه به نكاتي كه گفتيم تيم ما مي توايم بهترين وب سايت هاي فروشگاهي يا اختصاصي و كليه پشتيباني مورد نياز را ارائه دهيم. اما سوالاتي ممكن است كه ذهن شما را درگير كرده باشند از جمله:

قيمت سايت طراحي شده براي استفاده كنندگان به چه ميزاني است؟

چه ميزان امنيت سايت براي شما مهم به حساب مي آيد؟

استفاده از گرافيك در سايت خود را چه ميزان قبول داريد؟

تكنولوژي هاي مهم نوپرداز جهت استفاده در طراحي سايت شهر اراك به چه ميزان است؟

براي يافتن پاسخ همه اين سوالات مي توانيد با متخصصان ما تماس حاصل نماييد.

فناوري هاي مهم در طراحي سايت

فناوري هاي مهم در طراحي سايت شركت نوپرداز به صورت حرفه اي و با ترفندهاي به روز ارائه شده است كه از جمله، استفاده از زبان هاي برنامه نويسي محبوب مانند Html ,css ,js ,payton مي باشد.

اما چگونه شركت نوپرداز توانسته است كه با ارائه كارهاي خود با ديگران فرق داشته باشد؟

 • استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا.
 • استفاده راحت كاربران(مي توانند با دستگاه هاي متفاوت سايت را مشاهده نمايند.)
 • طراحي قالب اختصاصي براي شركت طراحي سايت نوپرداز يكي از مهمترين اهداف محسوب مي شود.
 • خلاقيت كاري كه اين روش ميتواند يكي از مواردي باشد كه باعث يكتا بودن كار شركت باشد.
 • سرعت بارگزاري سايت هم باعث مي شود كه كاربران زيادي از شركت نوپرداز استفاده كنند و شركت هم به اين قسمت توجه ويژه اي كرده است.

شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه طراحي سايت در شهر اراك با ما تماس حاصل نماييد.

طراحي سايت اراك


برچسب: طراحي سايت در شهر اراك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۷:۳۴ توسط:حسينيان موضوع:

طراحي وب سايت شخصي حرفه اي

هر شغلي كه داشته باشيد با طراحي سايت شخصي حرفه اي شما مي توانيد مهارت ها و هر آن چه دوست داريد را از طريق دنياي اينترنت در معرض نمايش همه افراد قرار دهيد. قرار دادن نمونه كار هاي شخصي، ايجاد آلبومي از تصاوير، قرار دادن پل هاي ارتباطي با شما و ساير مواردي كه همگي توسط شركت طراحي وب سايت نوپرداز براي شما پياده سازي خواهد شد.

شما مي توانيد براي دريافت مشاوره رايگان و ساير نكات تخصصي با ما در تماس باشيد.

امكانات طراحي وب سايت شخصي حرفه اي 

 • ثبت سفارش آنلاين
 • ايجاد صفحه تماس با ما
 • ساخت اسلايدر 
 • ظاهري ريسپانسيو و واكنش گرا
 • دامنه اختصاصي
 • پنل مديريتي حرفه اي و ساده
 • ايجاد نظر سنجي
 • ساخت فروشگاه
 • نقشه سايت
 • اتصال به شبكه هاي اجتماعي 
 • يكسال پشتيباني رايگان
 • و ساير امكانات و خدمات مد نظر شما

مراحل راه اندازي سايت شخصي

در اولين قدم شما نياز به يك دامنه و يك هاست براي ميزباني سايت شخصي خود داريد. پس از آن متخصصين طراحي سايت حرفه اي بعد از طراحي قالب گرافيكي اختصاصي مد نظر شما نسب به كد نويسي و پياده سازي ساختار اصلي وب سايت اقدام مي كنند. يك وب سايت خوب بايد در تمامي دستگاه ها به خوبي قابل مشاهده باشد و از رابط كاربري مناسبي برخوردار باشد. 

البته در صورتي كه تمايل داشته باشيد مي توانيد از قالب هاي آماده مانند وردپرس و جوملا نيز براي ساخت سايت خود استفاده نماييد.

طراحي وب سايت

چرا سايت شخصي؟

براي آشنا شدن بيشتر بازديد كنندگان شما مي توانيد محتوا و مطالب مورد علاقه خود را در وب سايت قرار دهيد. همچنين با قرار دادن رزومه كاري شما قطعا افراد بيشتري با كسب و كار شما و مهارت هايتان آشنا خواهند شد. شما مي توانيد با توليد محتوا هاي ويدئويي و تصويري مختلف ذهنيت بهتري از خود در بازديدكنندگان ايجاد نماييد.

سئو و بهينه سازي هم ديگر بخش موثري است كه بايد به آن توجه داشته باشيد تا بازديدكنندگان بيشتري از طريق موتور هاي جستجو وب سايت شخصي شما را بيابند. جهت سفارش طراحي سايت شخصي حرفه اي با ما در تماس باشيد.


برچسب: طراحي وب سايت شخصي حرفه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۶:۵۸ توسط:حسينيان موضوع: